KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14818083

nr 1481 8083

Irena Dzisewska. Signerad, hus. Olja på duk, 46x57 cm, yttermått inklusive ram: 65x77 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 8 augusti 2022
kl 20:57:25

Lis Husberg (f. 1920)